Dr. Richard Carlson /Her Şeye Rağmen Mutlu Olabilirsiniz! Hayata Bakış Açınızı Canlı Tutmak İçin 5 Temel İlke

salon yayınları

Dr. Richard Carlson /Her Şeye Rağmen Mutlu Olabilirsiniz! Hayata Bakış Açınızı Canlı Tutmak İçin 5 Temel İlke
Stok Kodu : s34
12,00 TL

Bu düzenlenmiş baskıda, New York Times çok satan yazarı ve ulusal düzeyde stres yönetimi danışmanı olarak bilinen Dr. Richard Carlson, insan psikolojisinde çığır açan etkili bir yenilik ortaya koyuyor. Çoğumuz mutluluğun dış etkenlere bağlı olduğuna ve sorunları çözerek, ilişkilerimizi geliştirerek ve başarılar elde ederek rahatlığı bulacağımıza inanırız. Fakat Dr. Carlson, mutluluğun bizim kontrolümüz dışındaki güçlerle hiçbir ilgisi olmadığını açıkça göstermektedir ve aslında mutluluğun bizim doğal halimiz olduğunu söyler.
 
 
Dr. Carlson, bu basit ve pratik rehber ile sorunlarımızı çözmeden önce nasıl mutlu olunacağını gösteriyor. Düşünce, ruhsal durumlar, ayrı gerçeklikler, duygular ve şimdiki an prensiplerini anlayarak hayatın doğal duyguları henüz baskılamadığı, düşüncelerin ve duyguların bizi alt etmesine izin vermediği bir yüzünü keşfedebiliriz. Her Şeye Rağmen Mutlu Olabilirsiniz, okuyucuya hayatın zorlukları üzerinden kibarca rehberlik eden ve yaşama sevincini geri getiren yol gösterici bir araçtır.
 
 
”Her şeye Rağmen Mutlu Olabilirsiniz doğal halimizin farkındalığına, yani mutluluğumuza engel olan şeyleri ortadan nasıl kaldıracağımızı pratik bir şekilde gösteren en önemli kitaptır.”
 
Love is Letting Go of Fear adlı kitabın yazarı
 
GERALD G. JAMPOLSKY
 
 
“Bu kitap, hayatın güzellikleri geçip giderken terapi bağımlılarının o “süreç” içinde debelenme eğilimine verilmesi gereken bir karşılık olmuştur.”
 
Yoga Journal
 

Çevirmen:Görkem Bektaş
Yayın Tarihi2019-01-14
Orjinal AdıYou Can Be Happy No Matter What: Five Principles for Keeping Life in Perspective
ISBN6059530835
Baskı Sayısı1. Baskı
DilTÜRKÇE
Sayfa Sayısı160
Cilt TipiKarton Kapak
Kağıt CinsiKitap Kağıdı
Boyut13.5 x 21 cm

Yorum Gönder

Güvenlik Kodu 15 + 6 = ?
Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Şimdi Ara