Jason Matthews /İhanet Sarayı (Ciltli)

salon yayınları

Jason Matthews /İhanet Sarayı (Ciltli)
Stok Kodu : s41
40,00 TL

BAŞROLLERİNDE JENNIFER LAWRENCE, JOEL EDGERTON
VE JEREMY IRONS İLE SİNEMALARDAYDI!
Kızıl Serçe’nin Edgar Ödüllü yazarından, talihsiz aşıklar Rus ajanı Dominika Egorova ve CIA ajanı Nate Nash’in bitişe doğru yaptıkları çaresiz yarışı anlatan ve elinizden bırakamayacağınız “inanılmaz iyi” (The New York Times) yeni bir roman.
 
Rus İstihbarat Servisinden (SVR) Kaptan Dominika Egorova, Batı’dan Moskova’ya döndü. Hizmet ettiği oligarşi liderleri, sahtekârlar ve Putin’in Rusya’sının haydutlarından nefret ediyor. Kimsenin bilmediği şey ise Dominika’nın, Washington’ın SVR ve Kremlin’e gerçekleştirdiği en önemli sızıntının kaynağı olarak CIA için çalışıyor olduğu.
 
 Dominika bir uzman gibi ortaya çıkarılmaktan kaçarken tehlikeli patronu ile baş ediyor, İranlıların suikast girişiminden kaçıyor, karşı istihbarat tuzaklarını atlatıyor, tutuklanmış bir ajanı kurtarıp Rusya’dan kaçırıyor ve geceliğinin içindeyken Başkan Putin ile tüyleri diken diken bir gece yarısı sohbeti yapıyor. Dominika’nın CIA yöneticisi Nate Nash’e âşık olması tüm bu riskleri daha da karışık hale getiriyor, onların arasındaki tutku da Moskova’da casusluk yapmak kadar tehlikeli ve SVR için çalışan bir köstebek kısıtlı bir liste kaynağından Dominika’nın gerçek adını öğrendiğinde bu gerçek bir ölüm cezası anlamına geliyor.
 
 Kızıl Serçe kadar hızlı tempolu, kalp hızlandıran ve aksiyon ile dolu olan İhanet Sarayı, Jason Matthews’un “o içeridekilerin içinde…usta bir hikâye anlatıcı” (Vince Flynn, #1 New York Times çok satan yazarı) olduğunu kanıtlayan ikinci romanı.
 
“21. yüzyıl casusluğunun el kitabı… Son derece iyi.”
The New York Times Book Review
 
“Yazarın kendi deneyimlerine dayanan zekice yazılmış büyüleyici bir hikâye… John le Carré ve Ian Fleming gibi yazarları sevenler Matthews’un baş casusunu mutlulukla kucaklayacak.”
USA Today
 
“Siz de Kızıl Serçe’nin okuduğunuz en iyi casusluk romanı olduğu sonucuna ulaşabilirsiniz.”
The Huffington Post
 
“Görkemli ve sofistike bir çıkış… Kızıl Serçe sadece hızlı bir temposu olan bir macera değil –gizli dünyaya karşı merak uyandıran tanımı kadar üstün stili ile de dikkat çeken birinci sınıf bir roman.”
The Washington Post
 
“Otuz üç senesini CIA’de geçirmiş yazarın çıkış romanı otantik olmanın yanı sıra nabız hızlandıran bir aksiyon sunuyor.”
New York Post

Çevirmen:Derya Dinç
Yayın Tarihi2019-09-19
ISBN6057879240
Baskı Sayısı1. Baskı
DilTÜRKÇE
Sayfa Sayısı624
Cilt TipiCiltli
Kağıt CinsiKitap Kağıdı
Boyut13.5 x 21 cm

Yorum Gönder

Güvenlik Kodu 16 + 6 = ?
Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Şimdi Ara