R. J. Red/ Oyunda Kalabilmek

salon yayınları

R. J. Red/ Oyunda Kalabilmek
Stok Kodu : s88
17,00 TL

“Red'in karakterleri tarafından yapılan ateşli
entrikalar kesinlikle yaratıcı ve hatta sürükleyici.”
—Kirkus Review
“Charles Cumming'in Bölünmüş Casus hayranları için harika bir eser.”
—booklife by Publishers Weekly
 
Rus Dış İstihbaratı (SVR) Ajanı Galina’nın Rusya’daki çalkantılı yaşantısından ve Türk İstihbaratı,  Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) Ajanı Teoman’ın kendisine oynadığı oyundan dersler çıkaran ve başkalarının oyuncağı olmaktan oyun kurucu olmaya yükseldiği aşk, casusluk ve kişisel gelişim romanında Galina’nın cinselliği kullanarak yaptığı “Sextelligance” isimli operasyon soluksuzca okuyacak ve böyle bir kurgu ile ilk defa karşılaştığınızı kendinize itiraf etmek zorunda kalacaksınız !
 
CIA-SVR çekişmesindeki akıl oyunları ve savaşta sadece savaşı çıkaranın kazandığı, savaşın taraflarının daima kaybettiği söyleminin gerçekliğini tekrar akıllarına getirecek.
 
Galina’nın çaresizlik ve tehditlerle dolu hayatından çıkış kapısını zekası ve planları ile nasıl araladığını okumak büyük keyif verecek.
 
Kendi sesiniz ile yapacağınız meditasyon, zihnin yoğun olduğu dönemlerde doğru cevapların nasıl alınacağı ve sorgulanan kişinin sorguda olduğunu anlamadan yapılan sorgunun teknikleri kitaptaki bilgilerin günlük yaşantınızda kullanımını sağlayacak.
 
Galina’nın hayatına çıkan kitaplardaki bilgileri etkin şekilde kullanarak çözüm üretişini soluksuz okuyacaksınız.
 
Sigmund Freud, Erich Fromm ve Alfred Adler gibi pek çok duayenden yapılan alıntılar kitabı tekrar tekrar okunmaya değer kıldığı gibi kurguların gerçekçiliğini de ortaya koymaktadır.

Çevirmen:Zeynep Eski
Yayın Tarihi2020-02-03
Orjinal AdıStaying in the Game
ISBN6057879660
Baskı Sayısı1. Baskı
DilTÜRKÇE
Sayfa Sayısı160
Cilt TipiKarton Kapak
Kağıt CinsiKitap Kağıdı
Boyut13.5 x 21 cm

Yorum Gönder

Güvenlik Kodu 10 + 1 = ?
Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Şimdi Ara